KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103104
nr 1510 3104
Maja Synnergren
(f. 1950), Sverige
Maja Synnergren (f. 1891), Sverige. Signerad, akvarell, 36x31cm, yttermått inklusive ram: 51x45cm
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:16:59
12/12 13:59:11
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer